Gatavošanas skolai

Gatavošanas skolai 2017./2018.m.g.

Par sagatavošanas nodarbībām


Skolas gatavošanās process paredz kompleksi sagatavot mācībām skolā bērnus vecumā no 5 līdz 6 gadiem. Gatavība šim nebūt ne vieglajam procesam nav reducējama uz bērna prasmi tikai lasīt, rakstīt, rēķināt un rātni sēdēt skolas solā. Tā aptver visas bērna personības skaldnes, sākot ar vispārējo fizisko attīstību un beidzot ar specifiskām prasmēm un zināšanām. Pēc sagatavošanas bērnam būs vieglāk un interesantāk uzsākt mācības skolā. To sekmēs zināma zināšanu bagāža, priekšstati par apkārtējo pasauli, matemātiska sagatavotība un augsts izglītošanas procesa attīstības līmenis.

Sagatavošanas nodarbību saturs


Sagatavošanas nodarbībās bērniem veidojas izzināšanas darbības elementi: galvenās domāšanas operācijas (analīze, sintēze, salīdzināšana, apkopošana, klasificēšana), prasme plānot, paškontrole un pašvērtējums, spēja regulēt savu uzvedību. Tādi darbības veidi kā zīmēšana, aplikāciju veidošana, veidošana no plastilīna vai māla, kā arī grafiski uzdevumi, pirkstu rotaļas, īsas fiziskās aktivitātes pauzes sagatavo pirmsskolēnus ārkārtīgi svarīgās un sarežģītās iemaņas – rakstīšanas – apgūšanai.

Vecāki saņems veselu individuālu ieteikumu paketi, kā adaptēt bērnu skolai, kā arī ieteikumus bērna izziņas un personīgo iemaņu attīstīšanas metodikā.


Jūlija
Bojarska

Tr. 17:00 – 18:30

303.kabinets

Svetlana
Pozdņakova

Pr. 16:00 – 17:00

105.kabinets

Olga
Rodionova

Ct. 16:00 – 17:00

206.kabinets

Edīte
Pauliņa

Ot.,Ct. 17:00 – 18:30

102.kabinets