Kontakti


Izglītības iestādes vadība un sekretariāts

Irma Ļihačova

Izglītības iestādes direktore

T: 67 411 942

E: ilihacova@edu.riga.lv

114.kabinets

Mārīte Meļķe-Osemļjaka

Izglītības iestādes direktores vietniece izglītības jomā

T: 67 428 870

E: mmelke@edu.riga.lv

107.kabinets

Fatima Faradžova

Izglītības iestādes direktores vietniece izglītības jomā

E: ffaradzova@edu.riga.lv

217.kabinets

Antoņina Kedrova

Izglītības iestādes direktores vietniece audzināšanas jomā

T: 67 428 870

E: akedrova@edu.riga.lv

101.kabinets

Jana Gargurne

Izglītības iestādes direktores vietniece audzināšanas jomā

T: 67 413 531

E: jgargurne@edu.riga.lv

210.kabinets

Mārcis Mackevičs

Izglītības iestādes direktores vietnieks administratīvi-saimnieciskā jomā

T: 67 413 531

E: mmackevics@edu.riga.lv

308.kabinets

Ņikita Kozlovs

Izglītības iestādes direktores vietnieks IKT jomā

T: 67 413 680

E: nkozlovs@edu.riga.lv

322.kabinets

Ruta Apoga

Izglītības iestādes personāla speciāliste

T: 67 411 942

E: rapoga@edu.riga.lv

114.kabinets

Oksana Vagale

Izglītības iestādes lietvede

T: 67 411 942

E: ovagale@edu.riga.lv

113.kabinets

Diāna Borodina

Izglītības iestādes sekretāre

E: dborodina2@edu.riga.lv

118.kabinets


Izglītības iestādes atbalsta personāls un bibliotēka

Natāļja Afanasjeva

Izglītības iestādes izglītības psiholoģe
Konsultatīva centra vadītāja

E: nafanasjeva2@edu.riga.lv

T: 22 056 506

311.kabinets

Jeļena Puškina

Izglītības iestādes sociāla pedagoģe
Vecāku kluba vadītāja

E: jpuskina@edu.riga.lv

T: 28 813 770

100.kabinets

Anžella Čaikovska

Izglītības iestādes skolotāja - logopēde

E: acaikovska@edu.riga.lv

301.kabinets

Jūlija Betova

Izglītības iestādes medicīnas māsa

E: jbetova@edu.riga.lv

116.kabinets

Marija Šalajevska

Vadoša bibliotēkas informācijas speciāliste

215.kabinets


Kā mūs atrast?


Mūsu darba laiki


Mācību gada laikā

Skolas sekretariāts
09:00 – 16:00

Skolas direktore un direktores vietnieki
09:00 – 17:00 (pēc iepriekšēja pierakta)


Vasarā

Skolas sekretariāts
10:00 – 13:00

Skolas direktore vai direktores v.i.
10:00 – 13:00 (pēc iepriekšēja pierakta)

Mūsu rekvizīti


Maksātājs:
Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments
Reģ.Nr.: 90000013606
PVN reģ. Nr.: LV90000013606
Jūr.adr.: Krišjāņa Valdemāra ielā 5, Rīga, LV-1010
Saņēmējs:
Rīgas 96.vidusskola
Adrese: Auru ielā 6A, Rīgā, LV-1069
Banka: Nordea Bank AB Latvijas filiāle
SWIFT kods: NDEALV2X
Konts: LV68NDEA0021000916040